Wieluńskie forum - Wieluń - Gmina Wieluń

Wieluńskie forum - Wieluń - Gmina Wieluń


#1 2011-02-23 19:19:31

Marta

Gość

Nie wiem czy każda z was ma tak samo jeżeli tak to proszę o radę.

Mam problem.
Nie wiem czy każda z was ma tak samo jeżeli tak to proszę o radę.
Gdy kocham się z moim chłopakiem od tyłu to po pewnym czasie mam krępujące odgłosy z "muszelki". Rozmawiałam już na ten temat z chłopakiem tłumaczył mi że gdy jest "ona" mokra i gdy "on" wchodzi w nią-we mnie dostaje się tam powietrze i tak powstają te odgłosy.
Jednak po tysiącach rozmów nadal się krępuję tego i wstydzę!!
Chciałabym od tyłu się kochać ale nie umiem tylko z tego powodu że wstydzę się!
Kochamy się gdy odgłos nastąpi od razu się peszę i robię się sucha dziewczyny czy Wy tak samo macie?
i co robicie z tym? proszę o odpowiedź.

A druga sprawa to również gdy kochamy się od tyłu bądź gdy tylko bawimy się (na leżąc na pieska) i gdy mój chłopak zaczyna dotykać moje pupy, ściskać ją i rozchylać itp. mam krępujące uczucie! WR nie wiem czy będziecie wiedzieć o co mi chodzi. mam nadzieje że wiecie o co dla mnie chodzi.

I kurde straszny mam problem bo wiem jak dla mojego chłopaka strasznie od tyłu sie podoba, a nie możemy cały czas w jednej pozycji muszę coś z tym zrobić bo chcę to zrobić dla niego i sama się dobrze czuć.

A trzecia sprawa to taka że gdy w jakiej kolwiek pozycji się kochamy mój chłopak musi mieć zamknięte oczy tzn sama jemu każde bo od razu wstydzę się jak widzi mnie skaczącą na nim!
Tu nie chodzi o to że wstydzę się swojego wyglądu bo cały czas leże naga przy nim.
Tylko podczas stosunku!
Kurde nie wiem co ze mną jest nie tak.
Wstydzę się swojej "podnieconej miny" (jak można to tak nazwać) pomimo tego Że chłopak lubi się na mnie patrzeć.

Może się to innym wydawać śmieszne lub małoskowe ale dla mnie to dręczy już od długiego czasu.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl