Wieluńskie forum - Wieluń - Gmina Wieluń

Wieluńskie forum - Wieluń - Gmina Wieluń

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-11-17 09:34:27

Ervin

Gość

Radio Maryja na 5

Radio Maryja w ostatnim roku zanotowało rekordowy wzrost liczby słuchaczy - podaje "Gazeta Polska Codziennie" i dodaje,
że rozgłośnia Tok FM koncernu Agora (wydającego m.in. "Gazetę Wyborczą") ma ponad dwukrotnie mniejszy udział w rynku.

Jak wynika z raportu opublikowanego przez WirtualneMedia.pl, rozgłośnia ojca Tadeusza Rydzyka i zakonu
redemptorystów znajduje się na 5. miejscu w zestawieniu najczęściej słuchanych stacji radiowych w Polsce.

#2 2013-06-05 13:23:03

Kal

Gość

Re: Radio Maryja na 5

Największa hipokryzja świata zawarta jest w religii. Oto nasz - lokalny - przykład. Kiedyś, będąc zmuszonym przez Rodziców uczęszczałem na religię (właśnie w Polsce Ludowej). I na tej religii uczono tzw. przykazań. Wtedy - wyłącznie z obowiązku - bezmyślnie uczyłem się tego na pamięć aby zaliczyć komunię. I na tym moja przygoda z tzw. kościołem się skończyła. Jako człowiek dorosły (tak wiekiem jak i intelektem - piszę o tym na wszelki wypadek, bo teraz tak wiek jak i intelekt to dwie odrębne sfery) zostałem zdeklarowanym przeciwnikiem tzw. kościoła. Tytułem wyjaśnienia: kościół, religia, wiara to zupełnie inne sfery. Praprzyczyną było pieprzenie czarnego hipokryty o czołgach podczas ceremonii pogrzebowej mojego ojca. W tym momencie religijny obrządek zrobił się świeckim. Być może trudno uwierzyć, ale pogoniłem czarnego od grobu.
W czasie moich religijnych nauk włożono mi do głowy 9 przykazanie, które brzmiało "Nie pożądaj żony bliźniego swego, ani żadnej rzeczy, która jego jest". Ostatnio w internecie szukałem przykazań. Znalazłem też 9. Brzmi ono: "Nie pożądaj żony bliźniego swego". Co się stało z resztą treści? Czyżby okradanie bliźniego nie było już grzechem? Pewnie nie, skoro czarni hipokryci są największymi złodziejami - miliardy ukradzione obywatelom dzięki działalności Komisji Majątkowej. Ale w tym przykazaniu zdumiewające jest to, że kobieta (żona) i jej pożądania nie są brane pod uwagę. czyli kobieta - jako taka - dla tzw. kościoła nie istnieje!!! A zatem, biedni wyznawcy czarnych panów, obudźcie się i zacznijcie kontrolować swych "pasterzy". Bo jak na razie to robicie za barany a nie za owieczki!!!

#3 2013-06-06 22:53:21

Maniek

Gość

Re: Radio Maryja na 5

Jako swój symbol wybrało nagiego, zakrwawionego człowieka w męczarniach konającego na krzyżu.
Dlaczego nie wisielca? Albo wbitego na pal?
Gdyby w dzisiejszych czasach jakakolwiek sekta czciła taką postać- udręczoną, nagą, całą we krwi i w czapce z drutu kolczastego, gdyby wieszała jej wizerunki we wszystkich urzędach i szkołach, natychmiast interweniowałyby służby specjalne, policja, Interpol czy FBI a jej członków pozamykano by w więzieniach i szpitalach psychiatrycznych.
To tradycja- powiecie- przyzwyczailiśmy się do tego.
Ale czy każda tradycja jest dobra? A obrzezanie kobiet? Honorowe zabójstwa? Kamienowanie za zdradę? System kastowy w Indiach?
Ten symbol męki, symbol chrześcijaństwa jest jego grzechem pierworodnym. Zabija empatię, współczucie i wrażliwość.
Daje jasny przekaz- cierpienie jest dobre!
Od samego początku Kościół konsekwentnie realizuje swój plan: Zero przyjemności- maksimum cierpienia. Biczujcie się, umartwiajcie, pośćcie i pokutujcie. A seks to wasz wróg!
Sam JPII biczował się regularnie. Czy to normalne aby jeden z największych autorytetów uprawiał sam ze sobą sadomasochistyczną gimnastykę????
Sadystyczni oprawcy Inkwizycji przez wieki łamali ludzi kołem, ćwiartowali i palili na stosach. Edisonowie tortur doprowadzili swój fach do takiej perfekcji, że oglądając narzędzia kaźni nikt nie uwierzy w Boga. Ale w Szatana na pewno.
Dzisiaj na szczęście te czasy minęły ale sadyści w kieckach jakoś przecież muszą realizować swe chore popędy. Straszą nas piekłem. Szczują i podjudzają. Walczą z seksem. Każą rodzić chore i niechciane dzieci, które potem będą cierpieć przez całe życie.
I wreszcie rzecz najważniejsza, czyli śmierć w męczarniach. Najważniejsza, bo dotyczy 90% z nas. Kościół zabrania eutanazji a tylko ok. 10% to przypadki nagłej śmierci. Kościół pragnie naszej męki, cały czas głosząc miłość bliźniego. Łżą nam w żywe oczy stosując taktykę Goebbelsa, że kłamstwo po tysiąckroć powtórzone staje się prawdą.
Wszelkie opowieści Kościoła o godności życia i śmierci to brednie dla idiotów. Bo jaka śmierć jest godna- wielomiesięczne konanie w mękach na raka trzustki lub spektakl powolnej degeneracji, jaki urządził światu JPII, czy też spokojne zaśnięcie po wypiciu „koktajlu”?
Dlatego uważam, że Chrześcijaństwo jest kultem sadyzmu a określanie go mianem religii miłości jest tak samo dowcipne, jak nazywanie Islamu religią pokoju.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl