Wieluńskie forum - Wieluń - Gmina Wieluń

Wieluńskie forum - Wieluń - Gmina Wieluń


#1 2014-01-02 00:14:40

OBSERW.

Gość

SYLWESTER 2013

TEMAT: sylwester2013/14
sylwester2013/14     12 godzin 27 minut temu #26
gość
gość Avatar
oświetlenie...wąż choinkowy..!
ODPOWIEDZ      CYTUJ
sylwester2013/14     11 godzin 19 minut temu #27
tragedia
tragedia Avatar
Sylwester w GOK Czarnożyły napisał:
Sądzę że tak jak najbardziej...

Sylwester Gminnego Ośrodka Kultury w Czarnożyłach
Odpłatność około 260 zł od pary (około)
4 dania gorące
talerz przystawek
2 litry napojów na osobę
lampka szampana
zabawę uświetni DJ Tomek

Szczegóły i zapisy pod nr tel. 43 841 62 82 lub osobiście w siedzibie GOK

ODPOWIEDZ      CYTUJ
sylwester2013/14     4 godzin 39 minut temu #28
Gość
Gość Avatar
a na talerzu przystawek 6plasterków szynki na 12osób..i krokiety podejrzewam jeszcze z wigilii bo z kapusta..nie było zabardzo co jeść..jak za taką kase..Ktoś powinien beknąc za tego sylwestra..
ODPOWIEDZ      CYTUJ
ODPOWIEDZ
Strona:12
    
Forum Forum główne Rozmaitości sylwester2013/14
Time to create page: 0.186 seconds
Zasilane przez Forum Kunena
Copyright ˆ 2014 Ogłoszenia Czarnożyły. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
stationery
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich

#2 2014-01-02 22:00:18

pędrak

Gość

Re: SYLWESTER 2013

sylwester2013/14 Czarnożyły     1 dzień 10 godzin temu #25
GalAnonim
GalAnonim Avatar
:angry: Sylwester do bani..nastawiony głównie na zarobek i tylko zarobek, prowadzący od niechcenia puszczał utwory, przy których mieli się bawić ludzie..niestety muzyka ta nie miała ani ładu ani sładu..rytmy poniżej normy, pewnie zaix nie opłacony..ambicje ludzi bawiących się były troszeczkę wyższe..sylwestrowicze proponowali nawet własne utwory z pendriva, jednak pan dj stwierdził, iż jego sprzęt nie obsługuje takiej technologii..poziom muzyki wynika z poziomu dj..jednym słowem dno!!!!

#3 2014-01-05 22:35:37

point

Gość

Re: SYLWESTER 2013

sylwester2013/14    
Zuza
Zuza Avatar
GOK w Czarozyłach robi Sylwestra"w białych rękawiczkach" z cateringiem VERONY,bzdura!Trzeba zakasać rękawy i z pomocą KGW przygotować impreze. W innych gminach tak sie robi,wtedy organizator ma zysk, stać na porządnego Dj czy zespół.Jak to się nie zmieni bo był to mój ostatni Sylwester w Czarnożyłach !!!

#4 2014-01-05 22:35:40

point

Gość

Re: SYLWESTER 2013

sylwester2013/14    
Zuza
Zuza Avatar
GOK w Czarozyłach robi Sylwestra"w białych rękawiczkach" z cateringiem VERONY,bzdura!Trzeba zakasać rękawy i z pomocą KGW przygotować impreze. W innych gminach tak sie robi,wtedy organizator ma zysk, stać na porządnego Dj czy zespół.Jak to się nie zmieni bo był to mój ostatni Sylwester w Czarnożyłach !!!

#5 2014-01-05 22:35:42

point

Gość

Re: SYLWESTER 2013

sylwester2013/14    
Zuza
Zuza Avatar
GOK w Czarozyłach robi Sylwestra"w białych rękawiczkach" z cateringiem VERONY,bzdura!Trzeba zakasać rękawy i z pomocą KGW przygotować impreze. W innych gminach tak sie robi,wtedy organizator ma zysk, stać na porządnego Dj czy zespół.Jak to się nie zmieni bo był to mój ostatni Sylwester w Czarnożyłach !!!

#6 2014-01-06 22:53:17

point

Gość

Re: SYLWESTER 2013

POMYŁKOWO

#7 2014-01-06 23:46:30

point

Gość

Re: SYLWESTER 2013

....a jak inne sylwestry też taka lipa?////

#8 2014-01-07 00:13:27

TomGaz

Gość

Re: SYLWESTER 2013

pędrak napisał:

sylwester2013/14 Czarnożyły     1 dzień 10 godzin temu #25
GalAnonim
GalAnonim Avatar
:angry: Sylwester do bani..nastawiony głównie na zarobek i tylko zarobek, prowadzący od niechcenia puszczał utwory, przy których mieli się bawić ludzie..niestety muzyka ta nie miała ani ładu ani sładu..rytmy poniżej normy, pewnie zaix nie opłacony..ambicje ludzi bawiących się były troszeczkę wyższe..sylwestrowicze proponowali nawet własne utwory z pendriva, jednak pan dj stwierdził, iż jego sprzęt nie obsługuje takiej technologii..poziom muzyki wynika z poziomu dj..jednym słowem dno!!!!

Niech DJ TOMEK  poszuka sobie frajerów w wychodku a wspomniana firma cateringowa dokarmia  bydło i warchlaki , nie mylić z prosikami te potrzebują zdrowego i czystego mleka.

#9 2014-01-07 21:36:19

kindzia

Gość

Re: SYLWESTER 2013

..... Czy to ten były dj. z RZW?????????????????????????
w VERONIE stołóją sie nieliczni ! Imprez coraz mnie:)

#10 2014-01-08 01:12:49

Kanibal

Gość

Re: SYLWESTER 2013

kindzia napisał:

..... Czy to ten były dj. z RZW?????????????????????????
w VERONIE stołóją sie nieliczni ! Imprez coraz mnie:)

ŚWIETNIE! - BRAWO PANIE KOLEGO!!!.

Pan nie słucha ujadania wściekłych ciapów,
bo ujadający ciapek niczego sensownego
nie zaproponował i nie zaproponuje,
jego zadaniem jest tylko ujadanie.

- bez obrazy dla inteligencji zwierzaków.

#11 2014-01-08 11:25:06

point

Gość

Re: SYLWESTER 2013

... WIDZE po tych postach że SYLWESTER w Czarnożyłach zostanie w Waszej i mojej pamięci na b.długo,
był naprawde "szczególny"

#12 2014-01-23 20:11:39

Karolina

Gość

Re: SYLWESTER 2013

TomGaz napisał:

pędrak napisał:

sylwester2013/14 Czarnożyły     1 dzień 10 godzin temu #25
GalAnonim
GalAnonim Avatar
:angry: Sylwester do bani..nastawiony głównie na zarobek i tylko zarobek, prowadzący od niechcenia puszczał utwory, przy których mieli się bawić ludzie..niestety muzyka ta nie miała ani ładu ani sładu..rytmy poniżej normy, pewnie zaix nie opłacony..ambicje ludzi bawiących się były troszeczkę wyższe..sylwestrowicze proponowali nawet własne utwory z pendriva, jednak pan dj stwierdził, iż jego sprzęt nie obsługuje takiej technologii..poziom muzyki wynika z poziomu dj..jednym słowem dno!!!!

Niech DJ TOMEK  poszuka sobie frajerów w wychodku a wspomniana firma cateringowa dokarmia  bydło i warchlaki , nie mylić z prosikami te potrzebują zdrowego i czystego mleka.

Bardzo prosze od.....c się id mojego DJ .
Z Tomka jest fajny chłopak, bynajmniej tak go pamietam z tego balu.
Czuły, miły i  nie wiem czy mogę pisac ?
Taki zar................ty.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl