Wieluńskie forum - Wieluń - Gmina Wieluń

Wieluńskie forum - Wieluń - Gmina Wieluń

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2013-12-27 22:49:40

Ramon

Gość

Wyznanie Księdza

Tak mogłoby brzmieć wyznanie księdza
-"mnie i moim jest dobrze,
mieszkam w piętrowej willi ze wszystkimi wygodami,w garażu mam super furę
,na wakacje jeżdżę w ciepłe miejsca.
Do pracy mam blisko -tylko przez furtkę w murze.
Pracuje 2-3 godziny dziennie ale zarabiam wyśmienicie
,podatków w zasadzie nie płacę mam ogromny szacunek i poważanie
,słuchają mnie urzędnicy państwowi i samorządowi, Ubezpieczenie zdrowotne
i emeryturę mam na koszt państwa .
Za utrzymanie mojego miejsca pracy płacą podatnicy i moi klienci którzy wielbią mnie na kolanach i płaca ile
zażądam,za moje usługi które w Polsce w zasadzie są obowiązkowe,
Za działalność gospodarcza tez podatków nie płace ,konkurencji nie mam
bezrobocie mi nie grozi.
Nie boje się sadów i prokuratury,bo tak długo jak nie zrobię czegoś naprawdę skandalicznego, co zwróci uwagę mediów,
nikt mnie nie ruszy.
Są negatywy, ale tylko kosmetyczne :muszę zachowywać się dyskretnie i swoje partnerki nazywać siostrzenicami albo gospodyniami.
no i nie mogę chwalić się dziećmi, ale to drobiazg,
w Polsce jest super.

#2 2014-02-07 11:29:48

Lolek

Gość

Re: Wyznanie Księdza

Biblia uczy przedewszystkim pokory...
Jakże daleko od tej nauki naszym świeckim i katolicko-narodowym chrześcianom.
Czym jest dziś Kościół rzymski i kler ?
To spisek apostatów i oszustów opętanych chciwością.
To tarzająca się w brudzie i rozpuście banda złoczyńców, syta bogactwem, władzą, zaszczytami, odziana w pozór świętości i maskę religii.
Banda czyniąca z imienia bożego złodziejskie narzędzie i rynsztunek dla swego nierządu.
Kościół rzymski jest diecezją Diabła i jaskinią zbójców.
To zręczni szlbierze, fałszywi prorocy, oszukańczy kapłani, kłamliwi nauczyciele i zdradzieccy pasterze.
Dla zaspokojenia swej chciwości sprzedadzą was.
Spojrzyjcie na Rzymską kurię, na jej bulle, relikwie,na kłamliwe msze i odpusty.
Ohyda
Społeczność katolicka kurczy się w zastraszającym tempie.
Myślę, że za kilkanaście lat kościoły będą tak samo puste jak w krajach zachodniej europy.

#3 2014-02-07 14:01:41

Bonifacy

Gość

Re: Wyznanie Księdza

Przykładni Polacy Katolicy się dziwią że ich Katolicki Kraj stoi w miejscu.
Płaczą że nie mają pieniędzy na nic a Bazylikę w Licheniu budują i zrzucają się na emerytury dla swych kapłanów.
Ich katolicki przedstawiciel w sejmie Najświętszej Rzeczypospolitej
-Stefan Niesiołowski ciągle powtarza jedną formułkę, że pieniądze państwowe wydane na kościół to są najmądrzej wydane pieniądze.
i szczerze powiedziawszy może jest w tym ciut racji...
Bo jak widzę pOSŁÓW, którzy zamiast zajmować się rzeczami ważnymi, robią konferencje na temat jakiegoś tam "Dżender"...
To boję się żeby czasem te MÓZGI, za moje własne pieniądze, nie wymyśliły planu podpalenia pod moimi stopami rzekomych złóż gazu łupkowego,
w celu zlikwidowania problemu Zimy w Polsce!
Mając to na uwadze, stwierdzam iż oddanie tych pieniędzy na Kościół jest o wiele bezpieczniejszym pomysłem,
niż gdyby pozostały one w rękach pOSŁÓW...
Księża przepuszczą kasę na koniaczki, cygara, panienki co się zakleszczają i samochody.

A za jakiś czas znowu wam podniosą wiek emerytalny, znowu wam podniosą podatki, bez znaczenia jaka partia.
Każda z dotychczasowych dawała w łapę kościołowi.
A ci co nie widzą w tym nic złego, to hipokryci, bo z jednej strony biadolą, że emerytur nie będzie, bo nie będzie,
że wiek emerytalny podniesiony, a nie widzą nic złego w tym, że kościół za pośrednictwem polityków nas zwyczajnie okrada.
Wszystko co robione jest w Polsce ma podłoże kraju wyznaniowego, łamana jest konstytucja, nie pierwszy raz.
Bo Polska jest krajem świeckim, a jak widać, to co kościół w Polsce wyprawia i politycy pokroju fanatyków
religijnych ala Kempa, robią wszystko by kościół w Polsce dominował w każdej dziedzinie życia.

Teraz zadajcie sobie pytanie dlaczego Polska jest zacofanym i biednym krajem.
Konkordat to wyrok dla Polski.

Jest tylko iskierka nadziei, ze wkrótce zostanie kler pogoniony, bo młode pokolenie ma już dość i nie godzi się na to
by jakiś człowiek w sukience prawił im morały i wyciągał łapę po ich pieniądze.

Ilu katolików przeczytało Biblię?
Gdyby to zrobiło wiedzieliby jak potwornie kościół rozmija się z naukami Chrystusa
i jak niewiele z Bogiem ma wspólnego.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl