Wieluńskie forum - Wieluń - Gmina Wieluń

Wieluńskie forum - Wieluń - Gmina Wieluń


  • Index
  •  » Polityka
  •  » Chcesz wyrazić swój sprzeciw wobec ACTA ale nie chcesz ryzykować

#1 2012-01-24 14:17:16

Kolkol

Gość

Chcesz wyrazić swój sprzeciw wobec ACTA ale nie chcesz ryzykować

STOP ACTA
Użytkownik anonimowy

Chcesz wyrazić swój sprzeciw wobec ACTA ale nie chcesz ryzykować łamania litery prawa?
Wesprzyj protest wysyłając maile o treści:
"Cenzura dawno minęła.
Chcę wolnego internetu.
Wyrażam swój sprzeciw wobec ACTA!"
na adresy:

kontakt@kprm.gov.pl

listy@prezydent.pl
bpr@sejm.gov.pl
DDPK.Sekretariat@msz.gov.pl

Niech każdy wyśle jedną wiadomość na każdy mail, jeśli będzie nas dużo zaspamujemy skrzynki mailowe.

UWAGA!!!
Pamętaj nie wysyłaj więcej niż po jednej wiadomości z jednego adresu email.

#2 2012-01-24 16:14:37

okradany i głodny

Gość

Re: Chcesz wyrazić swój sprzeciw wobec ACTA ale nie chcesz ryzykować

okradany i głodny Użytkownik anonimowy

Dlaczego rząd działa na szkodę własnych obywateli ?
w Polsce Tuskowej co czwarte dziecko chodzi głodne a ponad 2 mln żyje za 600 zł ,
ponad 12 mln za 1200 zł ,ludzie chodzą głodni , siedzą PO ciemku i na min.
ogrzewania marzną - tak dłuzej być nie może ,korupcja złodziejstwo ,brak słuzby zdrowia  dłużej być nie może
Państwo obarcza ludzi nowymi ukrytymi POdatkami a dochody spadają ...z czego brać ?
Dojazd do pracy to teraz POkażna suma - a zczego życ????????????????????????

Czy ktoś z tych tyranów rzadowych wie co o nich ludzie piszą i jak ich nienawidzą ?

Kiedy ten rząd POda się do dymisji ?

Uwarzajcie żeby nie POwtórzył się rok 68,70,80.81.
teraz moze być gorzej !!!!!!!!!!!!!!

#3 2012-01-30 00:44:27

Kalina

Gość

Re: Chcesz wyrazić swój sprzeciw wobec ACTA ale nie chcesz ryzykować

Proszę wytłumaczcie mi jak to jest z tą własnością intelektualną - kupując gazetę , mogę ją czytać gdzie chcę , kiedy chcę i nawet głośno w miejscu publicznym , mogę ją oddać komu chcę , mogę się nawet nią podetrzeć i nikomu nic do tego bo to jest moje , bo ja to kupiłem .
Kupując płytkę z utworami ... rozwiń całośćmuzycznymi , muszę szczelnie pozamykać drzwi i okna przed wysłuchaniem jej , by nie narazić się na zarzut naruszenia praw autorskich , - dlaczego!!! wszak za nią zapłaciłem i nikomu nic do tego , kiedy ją będę słuchał , z kim ją będę słuchał , bo ja za prawa autorskie zapłaciłem kupując płytę .
Robiąc łaskę niejednemu pseudo artyście , że kupiłem kotlet jaki on wysmażył,choć ten kotlet nie zawsze jest świeży i smaczny. W myśl zasad dotyczących tak zwanych tantiem , kupując kiełbasę , twoje dziecko przed zjedzeniem jej na kolację powinno zapłacić tantiemy masarzowi którt tę kiełbasę wymyślił i wyprodukował. Ludzie czy to już szaleństwo czy tylko paranoja ?

  • Index
  •  » Polityka
  •  » Chcesz wyrazić swój sprzeciw wobec ACTA ale nie chcesz ryzykować

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl