Wieluńskie forum - Wieluń - Gmina Wieluń

Wieluńskie forum - Wieluń - Gmina Wieluń


#1 2011-04-22 14:13:42

Janek

Gość

Internet od firmy www.airmax.pl

Niedawno pojawiły się reklamy firmy www.airmax.pl, oferta ich wygląda zachęcająco, czy
ktoś już korzysta? Interesuje mnie internet bez abonamentu a taki mają w ofercie.

pozdrawiam
DanekW

#2 2011-05-09 12:21:33

kandi

Gość

Re: Internet od firmy www.airmax.pl

Ja korzystam i jest OK, 6/12 dzien/noc pingi w klasie A na pingtest.net

#3 2011-07-01 09:23:12

krzycho

Gość

Re: Internet od firmy www.airmax.pl

Ja rownież jestem zadowolony z tego internetu, speed ok, przerw nei ma
pozdrawiam!
krzycho

#4 2011-07-08 09:17:27

jedrula

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Internet od firmy www.airmax.pl

Fajnie że wypłynął taki temat, miesiąc temu podłaczyłem sobie łącze od airmax, śmiga fajnie, nie było żadnych przerw w odbiorze, prędkość na poziomie 95% deklarowanej w umowie, jak na razie nic tylko polecać. Mam nadzieję że więcej ich użytkowników będzie się wypowiadać na tym forum.

Offline

#5 2011-07-08 12:11:09

Internet od Airmax.pl

Gość

Re: Internet od firmy www.airmax.pl

Kupiłem na próbe 24 mbits i śmiga aż miło, od kilku miesięcy żadnych przerw.
Polecam

#6 2011-07-13 00:14:42

Szuster

Gość

Re: Internet od firmy www.airmax.pl

Internet od Airmax.pl napisał:

Kupiłem na próbe 24 mbits i śmiga aż miło, od kilku miesięcy żadnych przerw.
Polecam

Coś piep.................... gościu, na próbę i kilka miesięcy, komu ta ściema?

#7 2011-07-13 08:22:13

luti

Gość

Re: Internet od firmy www.airmax.pl

Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci.
Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia http://poznajdate.com i otrzymałam znów tę datę! ((
Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?

#8 2011-07-22 15:50:11

gorzki

Gość

Re: Internet od firmy www.airmax.pl

Ja mam  też neta od firmy airmax.pl, testowałem przez dwa tygodnie łącze 4mb bezpłatnie  a potem podpisałem umowę, póki co jestem z nich zadowolony

#9 2012-05-25 11:16:54

Baron Matuszczyk

Gość

Re: Internet od firmy www.airmax.pl

Od 12 miesięcy mam umowe z airmaxem na 24 mbits, łącze działa bez zarzutu. Prędkość stabilna, pingi do serwerów gier stabilne i niskie.
Przerw praktycznie nie ma. Nic dodać, nic ująć, polecam z czystym sumieniem.

#10 2012-05-25 11:51:45

szewczyk

Gość

Re: Internet od firmy www.airmax.pl

airmax jest ok:D mam ten internet i chodzi ok, a test jest na ilestam dni proste jak budowa cepa tylko Szuster cos nie zrozumial

#11 2012-06-08 20:47:05

Mistrz

Gość

Re: Internet od firmy www.airmax.pl

uciekaj jak najdalej od tych oszustów , lagi łącze 0.2mb/s od 12 do 24. Jak ściągniesz parę GB to net ci padnie. zresztą poczytaj opinie na opiniuj.pl

#12 2013-01-04 13:05:13

Tomasz Dawidowski

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Internet od firmy www.airmax.pl

A jednak podpisałem umowe i od pół roku wszystko jest super (nie wiem kto pisze te złe opinie - konkurencja?)
mam 12Mb filmy gry na 2 kompach naraz jest git
pozdrawiam firmę www.airmax.pl

Offline

#13 2013-01-14 13:32:41

zzz

Gość

Re: Internet od firmy www.airmax.pl

mam to juz prawie 3 lata , zasadą jest w tej firmie ze po nowym roku net nadaje sie do uzywania gadugadu (nawet czasem z tym ciezko zeby sie polaczyc) wszystko przez to ze firma daje promocje 8mg 19zlotych 3 miesiace a pozniej 39zl co jest nie prawda bo dochodzi do tego jeszcze utrzymanie lini cyfrowej 25zl( jakie kurwa utrzymanie lini cyfrowej skoro to idzie radiowo...) cale szczescie ze konczy mi sie umowa z tymi łajzami wsadze im ta antene w dup...
podsumowujac przez 3 lata okresu uzytkowania moge smialo powiedziec ze przez polowe tego czasu bylo zle tak jak teraz, popodlaczal nowych uzytkownikow nie przewidzial ze tylko frajerow zlapie ? lacza mu sie zapychaja priorytetuje porty gier ale i tak sa lagi google otwiera sie w 20 sekund  jesli wogole sie otworzya idz pan w chuj.
na infolini powiedza ci ze to wina zasiegu , to ja mu zadaje pytanie czemu łacze dziala dobrze w nocy a w szytowych godzinach sa lagi na takim samym zasiegu ?? nie trzeba byc jakims kurwa hakierem zeby wiedziec czym to jest spowodowane. jechaliscie kiedys autobusem w szczycie ? nie dajcie sie nabrac temu czachorowi

#14 2013-01-30 19:21:06

Tomasz Dawidowski

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Internet od firmy www.airmax.pl

Offline

#15 2014-05-03 00:23:28

Pamp

Gość

Re: Internet od firmy www.airmax.pl

Najbardziej zastanawiające jest w tym temacie to ze wszystkie pochlebne opinie wystawili użytkownicy goście(duchy) wogule nie zarejestrowani anie nie działaący na forum takie działania sa często stosowane jako marketing więc radze uważać.

Ta firma jest u nas już trochę czasu wiec zadam wam pytanie, DLACZEGO NIE JEST O NIEJ GŁOŚNO ? skoro jest taka dobra ? Neostrada jest tańsza. Ale w okolicy wielunia nie ma szybkich łączy wiec tu wchodzą firmy takie jak MargoNet z których usług jestem wystarczająco zadowolony by przedłużyć umowe. W gronie znajomych zapalonych użytkowników internetu nie usłyszałem żadnej opini na temat tej sieci AirMax wiec ja spasuje wole te firmy które mają wyrobioną już renome na naszym małym Wieluńskim rynku. Obawiam się ze bedzie tak jak z siecią NetMax była oszukała ludzi i znikła.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl