Wieluńskie forum - Wieluń - Gmina Wieluń

Wieluńskie forum - Wieluń - Gmina Wieluń


#1 2011-01-24 01:33:20

Raissa

Gość

Jak zdobyć wymarzoną dziewczynę, czyli czego pragną kobiety

Jako najbardziej zapatrzona w siebie, wredna, cyniczna i chamska użytkowniczka tego forum pozwoliłam sobie na taki mały prezencik dla Was panowie, otóż postanowiłam napisać artykuł…. Lecz uwaga to nie będzie zwykle, nudne i bezsensowne gadanie o niczym.
W sumie będzie a właściwie już jest to zbiór pragnień kobiet, wspólnych pragnień bo pomimo tego że każda z nas przedstawicielek płci pięknej jest inna w głębi duszy każda z nas nawet ta z pozoru najbardziej niedostępna marzy a panu idealnym którego na potrzeby artykułu nazwijmy panem Y.
Po wielo godzinnym rozważaniach, rozmowach, kłótniach i dyskusjach z wieloma moimi koleżankami i nie tylko z nimi wspólnie stwierdziliśmy że pan Y powinien być wyposażony w :

1) Dystans do samego siebie, na Boga panowie mimo tylko robimy z siebie takie płytkie królewny jeśli facet jest niewiarygodnie cudowny nawet jak będzie pryszczatym, łysym dresem jesteśmy wstanie go pokochać ale nie zrozumcie mnie źle to nie znaczy że nie macie o siebie dbać bo zawsze facet o niebanalnej urodzie ma łatwiej w życiu i poderwie szybciej dziewczynę niż niezbadany, śmierdzący potem koleś. Poza tym nie użalać się nad sobą bo takie przypadki też się zdarzają, wy przecież nienawidzicie jak my kobiety trujemy Wam o tym jakie jesteśmy niedoskonałe więc i wy zachowajcie uwagi a propo swojego wyglądu dla siebie, jeśli wam on nie odpowiada na siłownie iść , pobiegać i od razu jest lepsza samoocena, jednak nigdy nie róbcie z siebie zakochanym w sobie narcyzów , niektóre to lubią (czytaj ja) ale tylko niektóre więc lepiej nie ryzykować i zachować umiar .

2) Nie róbcie z siebie na siłę maczo: Fakt, my baby kochamy męskich facetów ale zachowania typu patrz jestem prawdziwym facetem i żadna pinda nie będzie mi podskakiwać są okropne, wysilcie i czasami skuście się na jakiś czuły gest np. powiedźcie że wam zależy albo dajcie kobiecie zwykłego kwiatka za 2 zł od tego nie zbankrutujecie a nam takie gesty zapadają w głowę i pozostawiają miłe wspomnienia.

3) Komplementy proszę: Otóż my płeć piękna jesteśmy lachę na komplementy jak nikt. Jednak musza być one prawdą, jak powiesz lasce z nogami jak kombinerki że ma cudne nogi nie dość że się dziewczyna speszy to jeszcze weźmie to za sarkazm a w efekcie wypadniesz na skończonego idiotę.

4)Pewność siebie: Tak, nie zastanawiać mi się proszę 100 razy czy zagadać do dziewczyny tylko podejść i zacząć rozmawiać ale nie na jakieś głupie , bezsensowne teksty typu’ ej mała mam auto’ albo ‘ hej, mam na imię Andrzej, zapamiętaj dobrze te imię bo niedługo będziesz je głośno krzyczeć’. Panowie trzymajcie klasę, podchodzicie przedstawiacie się i mówicie dziewczynie że zainteresowała was gdyż np. mam niesamowite spojrzenie, wygląda na sympatyczna i interesującą osobę albo dużo miłego słyszeliście na jej temat od znajomych i z chęcią byście ją poznali. Naprawdę chamskie odzywki i cykanie się wam nic nie da

5)Poczucie humoru: Każda z nas to ceni, więc wyposażyć się w zabawne historie z życia czy dowcipy gdyż to zawsze się przydaję

Na dziś to wszystko, jeśli artykuł okazał się pomocny piszcie z chęcią napiszę drugą część. Mimo wszystko jednak mam nadzieję że pomogłam i moje rady poskutkują …

Raissa

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl