Wieluńskie forum - Wieluń - Gmina Wieluń

Wieluńskie forum - Wieluń - Gmina Wieluń


#1 2010-08-08 12:15:55

Marcelina

Gość

Niestety, nasz narod glupieje

Katolickie oszołomy nazywają siebie prawdziwymi polakami, to duże nieporozumienie. Elekorat pisu to marnie wykształcone niesamodzielnie myślące stworzenia. Przynoszą Polsce na arenie międzynarodowej wstyd. Kaczyński ma wszelkie symptomy upośledzenia umysłowego. Aż dziw bierze, że tylu ludzi nie rozszyfrowało jeszcze tego karierowicza, chorego na nienawiść i władzę.
KEMPA TO TAKA TYPOWA WIEJSKA BABA Z TUPETEM , PEŁNO TAKICH NA STRAGANACH ALBO W URZĘDACH PAŃSTWOWYCH , MAM TYLKO PYTANIE DO JEJ FACETA - GDZIE TY MIAŁEŚ OCZY CHLOPIE PRZECIEŻ TA ,,KOBIETA,, NIE MA WSPÓLNEGO NIC Z KOBIECOŚCIĄ , TO BULDOŻER KTÓRY ZMIAŻDZY WSZYSTKO CO LUDZKIE ALBO ROMANTYCZNE , POZDRAWIAM.

PS
Pani Kempa była by fajną kobietą , gdyby była mniej pyskata , delikatniejsza ,
mówiła z sensem a nie jedno i to samo.

#2 2010-08-08 12:48:50

Zenek

Gość

Re: Niestety, nasz narod glupieje

Marcelina napisał:

Katolickie oszołomy nazywają siebie prawdziwymi polakami, to duże nieporozumienie. Elekorat pisu to marnie wykształcone niesamodzielnie myślące stworzenia. Przynoszą Polsce na arenie międzynarodowej wstyd. Kaczyński ma wszelkie symptomy upośledzenia umysłowego. Aż dziw bierze, że tylu ludzi nie rozszyfrowało jeszcze tego karierowicza, chorego na nienawiść i władzę.
KEMPA TO TAKA TYPOWA WIEJSKA BABA Z TUPETEM , PEŁNO TAKICH NA STRAGANACH ALBO W URZĘDACH PAŃSTWOWYCH , MAM TYLKO PYTANIE DO JEJ FACETA - GDZIE TY MIAŁEŚ OCZY CHLOPIE PRZECIEŻ TA ,,KOBIETA,, NIE MA WSPÓLNEGO NIC Z KOBIECOŚCIĄ , TO BULDOŻER KTÓRY ZMIAŻDZY WSZYSTKO CO LUDZKIE ALBO ROMANTYCZNE , POZDRAWIAM.

PS
Pani Kempa była by fajną kobietą , gdyby była mniej pyskata , delikatniejsza ,
mówiła z sensem a nie jedno i to samo.

@ Marcelina, masz racje ja jak widze tą panią w tv to od razu zmieniam kanał w telewizorze!
Ano telwizja karmi nas polityką jak to kiedyś robił Geb..., bez umiaru! i w koło na około:)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl